Hakkımızda

Hakkımızda
A+ A- 

Hakkımızda

Başlangıç OSGB, T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve İş Güvenliği Genel Müdürlüğü tarafından onaylanmış YETKİ BELGESİ ile faaliyete başlamıştır. 

Amacımız sağlık alanındaki bu tecrübelerimizi aramıza katılan konusunda yetkin ve sektörel tecrübeye sahip  iş güvenliği uzmanlarımız ile birlikte sizlerin yanına iş yerlerinize taşımak ayrıca hastaneler grubumuzun tüm doktor, ekipman ve personel imkanlarını sizlere sunarak iş sağlığı ve güvenliği konusunda ihtiyaç duyabileceğiniz hizmetler ile sizlerin yanında olmaktır.

İş yerlerinde meslek hastalıkları ve iş kazaları hiç umulmadık bir zamanda işçinin ve işverenin karşısına çıkmaktadır. Bu durum ile beraber özellikle yeni çıkan ve yürürlüğe giren 6331 sayılı iş sağlığı ve iş güvenliği kanunu sonucunda gerek maddi gerekse de manevi birçok sorunla karşı karşıya kalınabilmektedir.


Önleyici sağlık iş güvenliği ve iş sağlığı çalışmalarına verilecek önem ve titizlik ile maddi ve manevi birçok sorumluluğu ortadan kaldırmak, iş yerlerinde kurulacak sistem, verilecek eğitimler ve en önemlisi iş sağlığı ve iş güvenliği konusunda bir kültür oluşturmak amacı ile kurulan şirketimiz her biri kendi alanında uzman doktorlar ve iş güvenliği uzmanları ve sağlık personelleri ile en yetkin yapıya sahip ortak sağlık güvenlik birimi ( OSGB ) olma yolunda çalışmalarına devam etmektedir.

Başlangıç OSGB ailesi olarak sektörün referans kadroları ile birlikte teknik araç gereç ve alt yapı desteği  ve tecrübeleri ile iş sağlığı ve iş güvenliği alanlarında beraber çalışmaya hazır olduğumuzu bildirir, iş birliğimizin sürekli, verimli ve başarılı olmasını dileriz.ARA

YOL TARİFİ

MAİL GÖNDER